Wpisy z tagiem: mezoterapia mikroigłowa brzesko

czwartek, 19 lipca 2012

INTENSYWNA TERAPIA ODMŁADZAJĄCA I REWITALIZUJĄCA SKÓRĘ:

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 

 

W naszym Salonie RDS dostępna jest  MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA przy użyciu profesjonalnego:

1.    Aparatu Automatycznie Nakłuwającego Skórę

2.    Rollera do mikronakłuć

Mikronakłucia pobudzają proces odnowy świeżej zdrowej skóry (organizm dostaje sygnał, że w tej okolicy znajduje się uszkodzenie, które trzeba na nowo odbudować) , namnażania włókien kolagenowych, dzięki czemu, skóra w naturalny sposób się odmładza.

Przy zabiegu wykorzystywany jest PROFESJONALNY MEDYCZNY  KONCENTRAT O NAJWYŻSZYM  STĘŻENIU SUBSTANCJI  AKTYWNYCH:        

Preparat NCTF HA - Laboratorium Filorga.  Topreparat do mezoterapii anti-aging. Zawiera wyjątkowy kompleks polirewitalizujący (witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące) i kwas hialuronowy. Zawiera aż 55 składników aktywnych, które odżywiają skórę i przyspieszają jej naturalną regenerację, jak również dają natychmiastowy efekt nawilżenia i wygładzają drobne zmarszczki. Gama NCTF  HA to jedyne preparaty do mezoterapii o synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i pozostałych składników aktywnych oraz kompleksowym działaniu anti-aging.

Wskazaniami do zabiegu są:

- rewitalizacja     - wygładzenie zmarszczek  - poprawa jędrności skóry                   - odmładzanie okolic oczu, szyi, dekoltu, dłoni 

Mezoterapia mikroigłowa polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych, przy pomocy specjalnego Rollera lub Automatycznego aparatu nakłuwającego.

ROLLER to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z 540 cieniutkimi igiełkami.  Zabieg Rollerem obejmuje całą twarz oraz szyję.

Głowica Aparatu Automatycznie nakłuwającego skórę składa się z kilku blisko położonych siebie igieł.  Zabieg wykonywany jest wzdłuż zmarszczek.

!!!!  Roller przeznaczony jest TYLKO dla jednego pacjenta i po wykonaniu przez niego serii zabiegów nie jest on już używany przez nikogo innego. Dodatkowo zawsze po zabiegu jest on dezynfekowany.  Głowice do Aparatu nakłuwającego są JEDNORAZOWE i po każdym zabiegu są wyrzucane !!!!

 Cienkie i krótkie igiełki, gwarantują maksymalną efektywność zabiegu. Utworzone mikrokanaliki w skórze, umożliwiają dostarczenie do skóry odpowiednio dobranych substancje aktywne.

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU NCTF HA:  Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Stosowany także w mezoterapii klasycznej – igłowej.

Kwas hialuronowy: Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.

Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych: Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące: Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Zaletą Mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem gamy NCTF HA jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po każdym kolejnym zabiegu. Skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

 

NAKŁUWANIE APARATEM do mezoterapii mikroigłowej cała twarz + szyja  + AMPUŁKA I MASKA KREMOWA___________________ 250 zł

+ FALE RADIOWE: + 100 zł               

 

Salon Redukcji Defektów Skórnych RDS 

  JANA PAWŁA II, NR 48 od ul. OKULICKIEGO       

 ZAPISY: 788 905 224

więcej informacji na: www.dermatologbrzesko.com.pl

 

http://www.dermatologbrzesko.com.pl/